Tu nájdete víťazov súťaže

Image

Víťazov

Jozef Klimek
Marcela Zacharova
Image

Voucher Coop

Zdenka Šťastná
Jana Simkova
Katarína Brandtová
Monika Kamenistá
Lenka Geršiová
Veselovský Marián
Katarína Ďuricová
Milan Koštial
Dušan Karaman
Imrich Dlugolinský
Pavol Marcin
Martin Dubský
Mária Bušová
Marianna Balíková
Jana Golebiowska
Stanislava Komárová
Judita Bondorova
Veselovský Ján
Lucia Janošková Marušíková
Martina Kušnírová
Peter Zlatohlavek
Jozef Hipp
Magda Brozová
Jarmila Brežinová
Jozef Tesery
František Polakovič
Eva Dvorstiakova
Libusa Steinhublova
Slavomír Gurský
René Hatala
Martina Kenderessyová
Oľga Polakovičová
Monika Kudryova
Radovan Richter
Ľuboš Komár
Andrea Kovácsová
Adriana Jančíková
Alexandra Semanová
Vladislav Vladislav
Petra Špotáková
Franekova Eva
Zuzana Kováčová
Tereza Micheľová
MIROSLAV TÓTH
Ivan Kulišek
Peter Miko
Valéria Račková
Kvetoslava Kučerová
Ján Bazela
Matúš Polakovič
Maria Priehodova
Ladislav Basovník
Janka Sulcanova
Daniela Schmidtová
Katarína Ďuricová
Erika Chrastinová
Mária Gurská
Vilma Capkova
Natália Kupcova

Elektrickú Kolobežku

Kinga Lamczosova
Erika Gombikova
Ľudmila Pivarníková
Jana Malatincová
Dana Krištofíková
Peter Kľúčik
Marika Pavúková
Image

Víťazi prvého týždňa

Stanislava Komárová
Peter Švancár

Víťazi týždňa 2

Vlastimír Lapák
Szép Angelika

Víťazi týždňa 3

Daniela Košútová
Monika Kudryova

Víťazi týždňa 4

Miroslav Rajnoha
Simona Gécziová

Víťazi týždňa 5

Milan Koštial
Štefan Bondor

Víťazi týždňa 6

Slavomír Gurský
Mária Hlúdiková

SPA

Alojz Škopec
Pavol Marcin
Image

Víťazov

Jarmila Piroškova Katarína Brandtová
Róbert Čopian Renáta Briškárová
Ľuboš Komár Lea Švancárová
Tatiana Keselicová Andrea Čulágová
František Gajdoš Miriam Januríková
František Ilo Libusa Steinhublova
Jarmila Dzubová Dávid Tarcala
Zákopčanová Anna Juraj Veselovský
Barbora Steinhüblová Ján Soták
Martina Micheľová Stanislava Komárová
Soňa Kičinová Anna Sekeráková
Miroslava Čopianová Mária Dzurová
Pavol Gurský Vojtech Priehoda
Dávid Dupej Šoltýsová Oľga
Csilla Ibolya Martin Drotár
Slavomír Gurský Arpád Piroška
Maria Priehodova Roland Seman
Pavol Repa Tereza Micheľová
Alena Rohaľová Viktória Micheľová
Ľubomíra Jakubocova Miroslav Kobulnický
Image

Víťazov

František Polakovič
Maria Garaiova
Monika Kudryova
Viera Kvakova
Peter Zlatohlavek
Lea Švancárová
Libusa Steinhublova
Jana Bohovičová
František Polakovič
Jana Plátková
Iveta Priehodova
Peter Švancár
Lýdia Fehérová
Maria Škopcova
Marek Styk
Martina Škopcova
Oľga Polakovičová
Vojtech Priehoda
Marian Sipos
Michaela Schmidtová
Image

Víťazov

Alena Mičová
Marian Sipos
Michal Hlinka
Miroslava Čopianová
Peter Švancár
Michal Klas
Jarmila Piroškova
Patrik Bednárik
Andrea Beniačová
Monika Marková
Iveta Vlčková
Tomas Agocs
František Ilo
Lea Švancárová
Viera Feckova
Zuzana Markova
František Gajdoš
Darina Hippová
Stanislava Komárová
Peter Lehocký
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021 Mars, Incorporated a jej pridružené spoločnosti. Všetky práva vyhradené