Tu nájdete víťazov súťaže

Image

Víťazov

Katarína Hurtová
Lenka Kuffova
Zoltan Bondor
Miloš Mrva
Peter Balaščák
Image

Víťazov Voucher CCS 1200 EUR

Sylvia Zsigraiová
Lea Švancárová
Stanislav Jančik
Veronika Koleštíková
Monika Čarnogurská

Víťazov Voucher CCS 100 EUR

Ľuba Reháková
Peter Mrva
Ivan Morovič
Mária Reibergerová
Filip Švec
Tomas Vozak
Viera Kováčová
Tomas Agocs
Vladimir Falis
Tyrpák Pavol
Zoltan Bondor
Zuzana Krišandová
Dana Rimská
Viera Vujčik
Miroslav Zemko
Andrea Čulágová
Hana Ciesarová
Andrej Marek
Miroslav Malina
Jozef Micheľ
Radoslav Štefanišin
Peter Balaščák
Janka Frolová
Miroslav Kobulnický
Maria Garaiova
Priska Baumanova
Tomas Vozak
Ján Mišlan
Kristína Vozárová
Ľuboš Žipaj
Patrik Kráľ
Robert Tlsty
Beáta Hlinková
Marianna Žažová
Petronela Čanigova
Daniel Ondov
Jozef Bablena
Vladislav Vladislav
Radovan Richter
Martina Štieberová
Ferko Ján
Dávid Tarcala
Brežina Jozef
Jozef Ivan
Marta Bračoková
Zuzana Dömeová
Viera Majerníková
Martina Kovačičová
Jana Jordánová
Peter Švancár
Peter Čupka
Viola Vámosová
Claudia Lendelova
Judita Bondorova
Oľga Polakovičová
Štefan Bondor
Adriana Hrkútová
Lýdia Stuparičová
Zoltan Bondor
Daniel Sventek
Klaudia Hatalová
Vladimír Šoltýs
Ivan Bútor
Petra Feckova
Anna Čopianová
Martina Dlugolinská
Jana Durmekova
Ivan Šimonik
Anna Zambová
Richard Kriško
Jana Jamborová
Ľubica Kráľová
Zuzana Markova
Dáša Hutirová
DÁŠA TÓTHOVÁ
Júlia Peťková
Magdaléna Scerbova
Radomíra Tolnayová
Áč Juraj
Vladimír Hájek
Mário Stano
Veronika Hrončáková
Marian Scerba
Martin Hudak
Radka Robinson
Viera Mračnová
Zaneta Tothova
Marcela Zacharova
Judita Baumanova
Zuzana Styková
Ladislav Čonka
Marek Vaculík
Roman Holba
Janka Poloncova
Matúš Polakovič
Zuzana Gážiková
Ágota Marosi
Miroslav Frolo
Alan Kovačič
Peter Šaradín
Maroš Machava
Jarmila Brežinová
Marta Adamčiaková
Pavol Marcin
Alfonz Jurčina
Peter Vasilišin
Čavojska Romana
Renáta Briškárová
Chlapečka Marián
Peter Kulich
Adrián Jankovič
Angelika Szép
Image

Víťazov

Jozef Klimek
 
Image

Voucher Coop

Zdenka Šťastná
Jana Simkova
Katarína Brandtová
Monika Kamenistá
Lenka Geršiová
Veselovský Marián
Katarína Ďuricová
Milan Koštial
Dušan Karaman
Imrich Dlugolinský
Pavol Marcin
Martin Dubský
Mária Bušová
Marianna Balíková
Jana Golebiowska
Stanislava Komárová
Judita Bondorova
Veselovský Ján
Lucia Janošková Marušíková
Martina Kušnírová
Peter Zlatohlavek
Jozef Hipp
Magda Brozová
Jarmila Brežinová
Jozef Tesery
František Polakovič
Eva Dvorstiakova
Libusa Steinhublova
Slavomír Gurský
René Hatala
Martina Kenderessyová
Oľga Polakovičová
Monika Kudryova
Radovan Richter
Ľuboš Komár
Andrea Kovácsová
Adriana Jančíková
Alexandra Semanová
Vladislav Vladislav
Petra Špotáková
Franekova Eva
Zuzana Kováčová
Tereza Micheľová
MIROSLAV TÓTH
Ivan Kulišek
Peter Miko
Valéria Račková
Kvetoslava Kučerová
Ján Bazela
Matúš Polakovič
Maria Priehodova
Ladislav Basovník
Janka Sulcanova
Daniela Schmidtová
Katarína Ďuricová
Erika Chrastinová
Mária Gurská
Vilma Capkova
Natália Kupcova

Elektrickú Kolobežku

Kinga Lamczosova
Erika Gombikova
Ľudmila Pivarníková
Jana Malatincová
Dana Krištofíková
Peter Kľúčik
Marika Pavúková
Image

Víťazi prvého týždňa

Stanislava Komárová
Peter Švancár

Víťazi týždňa 2

Vlastimír Lapák
Szép Angelika

Víťazi týždňa 3

Daniela Košútová
Monika Kudryova

Víťazi týždňa 4

Miroslav Rajnoha
Simona Gécziová

Víťazi týždňa 5

Milan Koštial
Štefan Bondor

Víťazi týždňa 6

Slavomír Gurský
Mária Hlúdiková

SPA

Alojz Škopec
Pavol Marcin
Image

Víťazov

Jarmila Piroškova Katarína Brandtová
Róbert Čopian Renáta Briškárová
Ľuboš Komár Lea Švancárová
Tatiana Keselicová Andrea Čulágová
František Gajdoš Miriam Januríková
František Ilo Libusa Steinhublova
Jarmila Dzubová Dávid Tarcala
Zákopčanová Anna Juraj Veselovský
Barbora Steinhüblová Ján Soták
Martina Micheľová Stanislava Komárová
Soňa Kičinová Anna Sekeráková
Miroslava Čopianová Mária Dzurová
Pavol Gurský Vojtech Priehoda
Dávid Dupej Šoltýsová Oľga
Csilla Ibolya Martin Drotár
Slavomír Gurský Arpád Piroška
Maria Priehodova Roland Seman
Pavol Repa Tereza Micheľová
Alena Rohaľová Viktória Micheľová
Ľubomíra Jakubocova Miroslav Kobulnický
Image

Víťazov

František Polakovič
Maria Garaiova
Monika Kudryova
Viera Kvakova
Peter Zlatohlavek
Lea Švancárová
Libusa Steinhublova
Jana Bohovičová
František Polakovič
Jana Plátková
Iveta Priehodova
Peter Švancár
Lýdia Fehérová
Maria Škopcova
Marek Styk
Martina Škopcova
Oľga Polakovičová
Vojtech Priehoda
Marian Sipos
Michaela Schmidtová
Image

Víťazov

Alena Mičová
Marian Sipos
Michal Hlinka
Miroslava Čopianová
Peter Švancár
Michal Klas
Jarmila Piroškova
Patrik Bednárik
Andrea Beniačová
Monika Marková
Iveta Vlčková
Tomas Agocs
František Ilo
Lea Švancárová
Viera Feckova
Zuzana Markova
František Gajdoš
Darina Hippová
Stanislava Komárová
Peter Lehocký
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021 Mars, Incorporated a jej pridružené spoločnosti. Všetky práva vyhradené